Неділя, 07.03.2021, 22:41
 
                          

КЕГИЧІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
 
ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
 Довідка презентація
 

З історії Кегичівки

Освіта Кегичівщини

На крайніх північно-західних землях Запорізької Січі, на межі між осілою і кочовою людністю виникли два хутори – Доброіванівка і Єгорівка. В результаті їх злиття в другій половині ХVІІІ ст. була заснована Кегичівка. Населений пункт отримав назву від прізвища власника цих земель офіцера Курського полку І.М. Апостола Кегича.
Ми пишаємося своїм краєм, глибоко поважаємо його минуле, свято цінуємо сьогодення і твердо віримо в майбутнє. Духом вольниці і звитяги, ратними і трудовими перемогами овіяна наша земля. Її найбільше багатство – люди, працьовиті, щирі і щедрі на добро, як і наша земля-матінка.
Сьогодні  обличчя Кегичівщини визначають розлиті поля золотокосої пшениці, молочні ріки, солодка продукція цукрозаводу та інші щирі дари всеплодющої землі і працьовитих рук.
Та всі наші життєві звершення, трудові перемоги, надбання зводяться на підмурку, який був закладений  у школі. Тому освіта є пріоритетною галуззю в районі.
Розвиток освіти району свідчить про те, що вона постійно змінюється не тільки кількісно, а й якісно, має стійку тенденцію до оновлення на сучасних принципах.
Освіта Кегичівщини сьогодні – це 13 закладів загальної середньої освіти, 1 філія, 8 закладів дошкільної освіти та 2 заклади позашкільної освіти.
Першою ланкою в системі безперервної освіти є дошкільна освіта. Наявна матеріальна база дошкільних закладів дозволяє забезпечити всебічний розвиток дітей, потурбуватися про зміцнення їх здоров'я.
В районі створено на базі загальноосвітніх шкіл п'ять загальноосвітніх навчально-виховних комплекси.
Розвиток середньої освіти обумовлюється гарантією держави права молоді на безоплатне отримання середньої освіти.
2001 школярі району навчаються в ліцеї та його філії, 6 закладах загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, 6 закладах загальної середньої освіти І-ІІ ступенів. Навчально-матеріальна база шкіл постійно збагачується і вдосконалюється.
Характерною ознакою сьогодення є створення системи навчання та виховання обдарованих дітей. На території району працює ліцей, значна кількість учнів є слухачами МАН, активну беруть участь в обласних олімпіадах, конкурсах, конференціях, фестивалях та інших заходах.
Основним завданням позашкільної освіти є розвиток здібностей, талантів дітей, задоволення їх інтересів, духовних запитів і потреб. На території району працює 58 різноманітних гуртків та спортивних секцій. 809 вихованців залучені до роботи в гуртках при Будинку дитячої та юнацької творчості, 361 – при дитячо-юнацькій спортивній школі, на їх рахунку чимало здобутків і перемог.
Якість та високу ефективність навчально-виховного процесу забезпечують висококваліфіковані педагогічні кадри. Усього в закладах освіти району працює 292 педагоги. 120 (41,1%) педагоги мають вищу кваліфікаційну категорію.
Серед педагогів району 40 мають звання старшого вчителя, 19 – вчителя-методиста, 11 вчителів нагороджені нагрудним знаком "Відмінник освіти України".
Вироблена система методичної роботи сприяє подальшому зростанню педагогічної майстерності і підвищенню ефективності навчально-виховного процесу. Педагоги Кегичівщини працюють, пам'ятаючи, що чим більше ми вичерпуємо душу, тим повнішою вона стає.


 


 Календар новин
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Форма входу
Пошук
Корисні посилання
Статистика

Онлайн всього: s5 1
Гостей: 1
Користувачів: s5 0