Понеділок, 17.05.2021, 01:51
 

КЕГИЧІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас , Гість · RSS
Меню сайта
Категорії каталога
Освітянські новини [5048] Об"яви [16]
Огляд-конкурс [108] Святкові заходи [867]
 Поточна діяльність в закладах освіти району
Головна » Файли » Об"яви, оголошення, новини » Освітянські новини

День Цивільного захисту в закладі (КЗ"Кегичівський ліцей)
[ ]

Умови сучасного життя вимагають якісного підвищення рівня освіти в нашій державі, в тому числі знань про небезпеки, що виникають як у побутовій, так і у виробничій сфері, а головне – вмінь запобігати цим небезпекам чи зменшувати їх наслідки, захищати себе та оточуючих.
День цивільного захисту у КЗ «Кегичівський ліцей», приурочений до Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля, пройшов 22 квітня 2021 у дистанційному режимі. Основною метою  є удосконалення теоретичних знань та набуття практичних навичок під час захисту від наслідків надзвичайних ситуацій.
Основні завдання заходу: вироблення в ліцеїстів умінь, навичок правильно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров'я та життя;  удосконалення теоретичних знань та практичних навичок під час захисту від наслідків надзвичайних ситуацій;  практична перевірка вміння учнів користуватися засобами індивідуального захисту, тренування у виконанні нормативів з використання індивідуальних засобів захисту, уміння виготовляти найпростіші засоби захисту органів дихання, надавати першу медичну допомогу; формування і розвиток високих морально-психологічних якостей: мужності, відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємної виручки, постійної готовності виконати завдання цивільного захисту;  виховання впевненості в ефективності заходів, що проводить цивільний захист.
Протягом навчального року в закладі проходили планові заняття з працівниками закладу з питання дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, пожежної і радіаційної безпеки, електробезпеки, техніки безпеки, безпеки життєдіяльності.
Протягом Дня ЦЗ проведено комплекс наступних заходів.
В читальному залі КЗ «Кегичівський ліцей» оформлено виставки до Дня цивільного захисту та Чорнобильської трагедії.


Класні керівники початкової школи дистанційно ознайомили дітей з необхідністю дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеки, яку несуть у собі вибухові знахідки, з планом дій під час радіаційної небезпеки, правилами поведінки на водоймах, виховні бесіди «Уроки цивільного захисту» та  «Про коронавірус дітям», «Подорож у країну Безпеки».
Класні керівники основної школи провели дистанційно заходи з тем: "Дії під час пожежі у навчальному закладі", "Поводження з вибухонебезпечними предметами", "Правила поводження та застосування вогнегасників", які спрямовані на практичну готовність учнів діяти за сигналами оповіщення Цивільного захисту при виникненні надзвичайних ситуацiй, перегляд відеоролика «Правила безпечної поведінки», «Що ми знаємо про цивільний захист», «Моя безпека вдома під час карантину», згадали пам’ятки з дотримання масочного режиму, миття рук та користування дезінфікуючими засобами та організували конкурс малюнків. Головне правило, яке засвоїли здобувачі освіти під час проведення занять – не панікувати, організовуватися до дій, використовувати здобуті знання. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться в повсякденному житті.


Учні старшої школи переглянули демонстраційні навчальні відео з правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, вони пройшли онлайн-тренінг з поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів; повторили правила безпечної поведінки в побутових умовах та під час карантину. З метою заохочення учнів 10-11 класів навчального закладу до професії рятувальника, класні керівники розповіли про Державну службу України з надзвичайних ситуацій та порядок вступу і проходження навчання у вищому навчальному закладі ДСНС України, ознайомилися з  відеоматеріалом про Національний університет цивільного захисту України. Увага акцентувалась на якісному та сучасному рівнях підготовки вихованців вищого навчального закладу, комфортних умовах проживання, повного державного забезпечення, гарантованого працевлаштування випускників та інше.


Цивільний захист — це функція держави, спрямована на захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків і надання допомоги постраждалим у мирний час та в особливий період.

Категорія: Освітянські новини | Добавив: msm1609
Переглядів: 20 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вход ]
Форма входу
Пошук по каталогу
Друзі сайта
Статистика