Понеділок, 17.05.2021, 02:17
 

КЕГИЧІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас , Гість · RSS
Меню сайта
Категорії каталога
Охорона праці [44]
 Поточна діяльність в закладах освіти району
Головна » Файли » Охорона праці » Охорона праці

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ (КЗ"Кегичівський ліцей")
[ ]

Щороку 28 квітня в Україні відзначають Всесвітній день охорони праці (згідно із Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006). Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню травматизму на робочому місці.
          Тема цьогорічного Дня: «Зупинимо пандемію: забезпечення охорони праці на робочому місці може врятувати життя».
Міжнародна організація праці у цей день акцентує увагу на підвищенні обізнаності щодо найкращих практик безпеки на робочих місцях та ролі, яку відіграють служби охорони праці.
Працівники повинні піклуватися про власну безпеку та безпеку інших людей, які можуть постраждати на роботі, дотримуватися інструкцій, повідомляти про будь-який нещасний випадок або травмування, що виникають під час роботи або у зв'язку з нею.
КЗ «Кегичівський ліцей» проводить цілеспрямовану роботу з охорони праці.
Велике значення надається заходам щодо попередження травматизму серед учасників освітнього процесу. Комплексні бесіди з профілактики всіх видів дитячого травматизму, а саме: правила поведінки учнів при виявленні вибухово-небезпечних предметів, правила поведінки на воді, поводження з газовими приладами, бесіди з попередження отруєнь , інфекційних хвороб, коронавірусної хвороби , правила користування джерелами електричного струму, правила дорожнього руху, протипожежної безпеки регулярно по єдиному розробленому графіку проводять  класні керівники.
Із здобувачами освіти в онлайн режимі проведені бесіди та різні виховні заходи спрямовані на дотримання вимог охорони життя та здоров’я під час освітнього процесу та в побуті: сюжетно-рольова гра «Викликаємо служби 101, 102, 103, 104» (учні 2-х класів), бесіда на тему «Основні правила поведінки при виявленні маловідомих предметів» (3-і класи), вікторина «Будь обережним на дорозі!» (учні 4-х класів), виховний захід «Дорожньо-транспортні пригоди» (учні 6-х класів), інтерактивна гра «Транспорт – небезпека для життя» (учні 8-х класів), учнівська конференція «Вогонь – ворог, вогонь – друг» (учні 9-х класів), презентаційні семінари «Захистимо світ від пожеж», «Добрий і злий вогник» (учні 10-11-х класів).


           У закладі оформлено інформаційний стенд «28 квітня – Всесвітній день охорони праці».
           Поновлено інструкції з охорони праці та безпеки життєдіяльності під час карантину. Введено  в дію алгоритм дій на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаної з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу серед здобувачів освіти та працівників закладу.
У читальному залі створена виставка літератури з правил безпеки життєдіяльності та охорони праці.
Для учнів молодших класів проведені бесіди з безпечної поведінки та  конкурс малюнків  «Охорона праці очима дітей».


          На уроках «Основи здоров’я»  проведено цілу низку бесід з охорони праці: «Безпечна праця – право кожної людини», «Охорона праці – запорука життя», Закон України «Про охорону праці»;
          Вчителі інформатики нагадали учням правила роботи в комп’ютерному класі.
Проведення таких заходів навчають дітей та дорослих відповідально ставитися до збереження власного життя та здоров’я, а також людей, які знаходяться поруч.

Категорія: Охорона праці | Добавив: msm1609
Переглядів: 19 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вход ]
Форма входу
Пошук по каталогу
Друзі сайта
Статистика