Головна » Файли » Спортивно-масові заходи » Спортивні змагання

Чемпіонат з футболу (Мажарський ЗНВК)
[ ]

У нашій школі розпочався Чемпіонат ЗНВК з футболу.
16 квітня у першому півфіналі зіграли збірна команда учнів 7 та 8 класів проти команди 9 класу. Протягом всієї гри обидві команди грали на рівні. Однак гра рукою гравця команди 8 класу призвела до пенальті. В результаті чого гравець команди 9 класу Гончаренко Артем забив єдиний переможний гол у цьому матчі. З рахунком 1:0 команда 9 класу вийшла у фінал.

17 квітня у нашій школі триває Чемпіонат ЗНВК з футболу.
У другому півфіналі на полі зійшлися команди 10 та 11 класів. Перший тайм закінчився з рахунком 2:0 на користь учнів 11 класів. Але в другому таймі команда 10 класу посилила свою атаку, тому рахунок змінився у протилежний бік. З рахунком 3:2 перемогла команда 10 класу, яка у фіналі зустрінеться з командою 9 класу.

20 квітня у фіналі зійшлися команди-суперниці 9 та 10 класів. Рахунок відкрили учні 9 класу, але незабаром 10 клас зрівняв рахунок, а наприкінці другого тайму учень 10 класу Халілов Ібрагім забив переможний гол. З рахунком 2:1 перемогу у Чемпіонаті ЗНВК з футболу у 2018 році здобула команда учнів 10 класу.

Категорія: Спортивні змагання | Добавив: msm1609
Переглядів: 25 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0 |