Головна » Файли » Спортивно-масові заходи » Спортивні змагання

Кубок з футболу. Фінал (Мажарський ЗНВК)
[ ]

Традиційно восени у нашій школі старшокласники розігрують кубок з футболу.
19 вересня команди 10 та 11 класу зійшлися на футбольному полі у першому півфіналі. Рахунок відкрили учні 11 класу у першому таймі, однак вже в другому таймі команда 10 класу його зрівняла.
Все вирішилося у серії післяматчевих пенальті, які виявилися дуже напруженими. З рахунком 3:2 перемогла команда 11 класу та вийшла у фінал.

20 вересня у другому півфіналі команда 7-8 класів протистояла команді 9 класу.
Протягом всієї гри гравці обох команд рівносильно контролювали м’яч, тому основний період матчу закінчився з рівним рахунком 2:2.
Тому переможців було знову визначено у серії післяматчевих пенальті.
З рахунком 3:1 до фіналу вийшла команда 7-8 класів, де їх вже чекають перші півфіналісти – команда 11 класу.

22 вересня у фіналі на футбольному полі зійшлися збірна команда учнів 7-8 класів та команда учнів 11 класу.
Боротьба була запеклою, футболісти команди 7-8 класів проявили стійкість та сміливість. Тому команда 11 класу змогла відкрити рахунок лише наприкінці першого тайму.
У другому таймі учні 7-8 класу втратили віру у свою перемогу, відтак пропускали один за одним гол у свої ворота.
Матч закінчився з рахунком 5:0. Команда учнів 11 класу оволоділа омріяним кубком з футболу.

Категорія: Спортивні змагання | Добавив: msm1609
Переглядів: 32 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0 |