Четвер, 17.06.2021, 19:29
 

КЕГИЧІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайта
 
Головна » 2021 » Травень » 5 » Оголошення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Мажарський ліцей» Кегичівської селищної ради
Оголошення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Мажарський ліцей» Кегичівської селищної ради

Оголошення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Мажарський ліцей» Кегичівської селищної ради

Керуючись рішенням селищної ради від 29 січня 2021 року №125 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Кегичівської селищної ради» та наказом Відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради  від 26 квітня 2021 року №39 «Про оголошення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Мажарський ліцей» Кегичівської селищної ради» оголошується конкурс:

- на посаду директора Комунального закладу «Мажарський ліцей» Кегичівської селищної ради. Юридична адреса: 64040, провулок Шкільний, будинок 7, село Мажарка, Харківська область.

Кваліфікаційні вимоги. Посаду директора закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, які підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- довідку про відсутність судимості.

За бажанням, претенденти на посаду керівника закладу освіти можуть подавати додаткову інформацію стосовно освіти, підвищення кваліфікації, досвіду роботи, професійного рівня, власних досягнень і репутації (сертифікати, свідоцтва, характеристики, нагороди/відзнаки, публікації, рекомендаційні листи, тощо).

Документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії, що знаходиться за адресою: Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради, вул. Волошина, 79, смт Кегичівка, Харківська обл., 64003.

При поданні копії документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, копій документів про освіту проводиться перевірка на відповідність оригіналам. Копія трудової книжки непрацюючими претендентами подається разом із оригіналом, копія трудової книжки працюючими претендентами має бути завірена керівником за місцем роботи.

Строк подання документів – з 9-ї години 05 травня 2021 року до 16-ї години 31 травня 2021 року.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р  у формі письмового тестування;

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Дата і місце проведення відкритої публічної презентації плану розвитку закладу загальної середньої освіти буде повідомлена претендентам після прийняття відповідного рішення конкурсною комісією.

З питань надання додаткової інформації про проведення конкурсного відбору можна звертатись до Відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради.

Контактна особа – Мокрозубова Олена Миколаївна, заступник начальника Відділу освіти, молоді та спорту, робочий телефон 3-18-55.

Переглядів: 160 | Добавив: msm1609 | Рейтинг: 0.0 |
Всього коментарів: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вход ]
Календар новин
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Форма входу
Пошук
Корисні посилання
Статистика