Субота, 31.07.2021, 08:18
 

КЕГИЧІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайта
 
Головна » 2021 » Червень » 22 » Увага! Конкурс
Увага! Конкурс

Оголошення конкурсу на посаду
головного спеціаліста з питань фізичної культури і спорту
Відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради

Керуючись наказами начальника Відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради від 28 травня 2021 року № 50 «Про затвердження Порядка проведення конкурсу на заміщення вакантних посад заступника начальника та головного спеціаліста з питань фізичної культури і спорту Відділу совіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради» та від 31 травня 2021 року №51 «Про оголошення конкурсу на посаду головного спеціаліста з питань фізичної культури і спорту Відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради» оголошується конкурс:
- на посаду головного спеціаліста з питань фізичної культури і спорту Відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради.              

Юридична адреса: вулиця Волошина, будинок 79, селище міського типу Кегичівка, Харківська область, 64003.
Кваліфікаційні вимоги. Посаду головного спеціаліста з питань фізичної культури і спорту Відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради може обіймати особа, яка є громадянином України, має повну вищу освіту не нижче ступеня бакалавра, вільно володіє державною мовою. Без вимог до стажу роботи.
Претенденти на посаду головного спеціаліста з питань фізичної культури і спорту подають до конкурсної комісії такі документи:
- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування;
- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- копію документа, який посвідчує особу;
- повідомлення про подання декларації про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру за минулий рік у формі, встановленій чинним законодавством України;

- письмова згода на проведення спеціальної перевірки;
- автобіографія;
- медична довідка про стан здоров’я;
- копія військового квитка (для військовозобов’язаних або військовослужбовців);
- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).
За бажанням, претенденти на посаду головного спеціаліста з питань фізичної культури і спорту можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.
Документи подають особисто (або подає уповноважена особа, згідно  з довіреністю) до конкурсної комісії, що знаходиться за адресою: Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради, вул. Волошина, будинок 79,  смт Кегичівка, Харківська обл., 64003.
При поданні копії документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, копій документів про освіту проводиться перевірка на відповідність оригіналам. Копія трудової книжки непрацюючими претендентами подається разом із оригіналом, копія трудової книжки працюючими претендентами має бути завірена керівником за місцем роботи.
Строк подання документів – з 9-ї години 22 червня 2021 року до 16-ї години 22 липня 2021 року.
Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:
- перевірки на знання законів «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про  місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції»,  «Про фізичну культуру і спорт».
З питань надання додаткової інформації про проведення конкурсного відбору можна звертатись до Відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради.
Контактні особи:
-    ШМАТЧЕНКО Світлана Дмитрівна, начальник Відділу освіти, молоді та спорту, робочий телефон 3-14-09;
-    МОКРОЗУБОВА Олена Миколаївна, заступник начальника Відділу освіти, молоді та спорту, робочий телефон 3-18-55;

-    ОБРАЗ Олена Василівна, інспектор з кадрів групи централізованого господарчого обслуговування Відділу освіти, молоді та спорту, робочий телефон 3-14-09.

Переглядів: 65 | Добавив: msm1609 | Рейтинг: 0.0 |
Всього коментарів: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вход ]
Календар новин
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Форма входу
Пошук
Корисні посилання
Статистика